Pastrues Intim Splash Queen Shiko me te madhe

Pastrues Intim Splash Queen

SE0324

2 990 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Pastrues Intim Splash Queen

Pastrues intim personal Splash Queen 250 ml. Me maje te holle e te rrumbullaket e cila mund te hiqet. Thjesht mbusheni me uje te ngrohte apo me lares intim, futeni tubin dhe pompojeni.

Gjatesia totale: 23 cm

Gjatesia e penetrimit: 12 cm

Materiali: silikon, ABS

Pa phthalates, sipas rregullores se BE-se.

Reviews

Write a review

Pastrues Intim Splash Queen

Pastrues Intim Splash Queen

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori