Profilattici Love Match Aromatizzato Mistro 6 Pezzi Shiko me te madhe

Prezervative Love Match Me Aroma Te Ndryshme Te Lubrifikuar 6 Cope

BI0311

1 290 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Prezervative Love Match me aroma te ndryshme dhe te lubrifikuar

Prezervative me aroma stimuluese qe rindezin fantazine gjate seksit.

Me arome dhe ngjyre çokollate, luleshtrydhe dhe banane.

Ideale per seks oral pasi te hiqet prezervativi, duke provuar çdo here nje arome tr ndryshme.

Paketimi permban 6 cope.

Reviews

Write a review

Prezervative Love Match Me Aroma Te Ndryshme Te Lubrifikuar 6 Cope

Prezervative Love Match Me Aroma Te Ndryshme Te Lubrifikuar 6 Cope

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori