Stimulues F/ Clitoris Spray Stimulating 50Ml Shiko me te madhe

Stimulues F/ Clitoris Spray Stimulating 50Ml

SE0182

2 290 Lekë

Me shume informacion

Stimulues per femra Clitoris Spray Stimulating

Mund te jete kaq e thjeshte nese orgazma eshte vetem nje sprucim larg.

Te gjithe kan deshiren dhe te drejten per te kryer seks te mire. Por shpesh seksi nuk te shijon plotesisht kur klitori juaj nuk pergjigjet ashtu siç prisnit.

Spruconi disa here kete spray tek klitori juaj, ne menyre qe perberesit e tij te rrisin qarkullimin e gjakut, duke e ber klitorin me te ndjeshem dhe duke e ber femren te ndjeje me shume.

I pershtatshem per femra te te gjitah moshave +18. Sidomos per ato qe duan te ndjejne nje nivel me te lart kenaqesie, stimulimi dhe intimiteti.

Masa: 50 ml

Reviews

Write a review

Stimulues F/ Clitoris Spray Stimulating 50Ml

Stimulues F/ Clitoris Spray Stimulating 50Ml