Dildo Realist Strap-On King Cock Ngjyre Lekure 20cm

BI0393

9 990 Lekë

-1 000 Lekë

10 990 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Dildo Realist Strap-On King Cock Ngjyre Lekure 20cm

I krijuar veçanerisht per femrat, mbathjet kane nje dildo me gjatesi 20.3 cm dhe diameter 4.1 cm.

Kjo eshte ajo qe po kerkonit.

Mbathjet jane me ngjyre te zeze me nje strukture rripash te pershtatshem per tu veshur nga çdo femer pasionante.

Ne forme penisi, shume afer reales, i perkulur.

Jepini partnerit ose partneres suaj nje lloj kenaqesie qe nuk e kishte provuar me pare!

Jo vetem nga funksioni qe kryen, por dhe fale materialit shume sensitiv dhe shume i rreshkitshem per nje penetrim me te kendshem.

Rripa me masa te rregullueshme.

Reviews

Write a review

Dildo Realist Strap-On King Cock Ngjyre Lekure 20cm

Dildo Realist Strap-On King Cock Ngjyre Lekure 20cm

15 produkte të tjera në të njëjtën kategori