Vibrator Strap-ON Anal Fetish Fantasy Series 13 cm

BI0538

6 090 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Vibrator Strap-ON Anal Fetish Fantasy Series 13 cm

Per nje kenaqesi maksimale dhe ideal per partneret plot fantazi dhe qe kerkojne gjithmone te eksperimentojne. Vibrator Strap-On ideal per te filluar me kenaqesine anale. Vibrime me shpejtesi te ndryshme. I harkuar dhe me rripa te rregullueshem. Materiali pa phthalete.

Gjatesia: 13 cm 

Diameter: 2.8 cm

Bateri: AG13' te perfshira

Reviews

Write a review

Vibrator Strap-ON Anal Fetish Fantasy Series 13 cm

Vibrator Strap-ON Anal Fetish Fantasy Series 13 cm

15 produkte të tjera në të njëjtën kategori