Dildo Per Piken G Strap On U Strap Vixen 17.7 cm

BI0552

5 590 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Dildo e palevizshme, e vendosur ne nje lidhese elastike e rregullueshme ne permase. Mjaftueshem i gjate dhe i trashe, me majen e kthyer per te arritur dhe stimuluar piken G.

Si nje bonus shtese, ky dildo eshte i zbrazet nga brenda, keshtu qe ju mund te futni nje loder vibruese per nje kenaqesi akoma me te madhe. Gjithashtu mund tja jepni per ta veshur partnerit tuaj per nje ereksion ne kohen e deshiruar i cili nuk bie asnjehere.

Kombinimi ideal  per te pasur kenaqesi te pabesueshme!

Gjatesia: 17.7 cm

Diametri: 4.4 cm

Ngjyra: e zeze

Materiale: silikon; metal; elastike.

Reviews

Write a review

Dildo Per Piken G Strap On U Strap Vixen 17.7 cm

Dildo Per Piken G Strap On U Strap Vixen 17.7 cm

15 produkte të tjera në të njëjtën kategori