Vibrator Dildo Kellef Penisi Strap On Fetish Fantasy Series Black 15 cm

BI0287

7 690 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Vibrator Dildo Kellef Penisi Strap On Fetish Fantasy Series Black 15 cm

Ky eshte vibratori perfekt strap-on qe mund te vishet. Shume i pershtatshem si per partnere mashkull-femer, edhe per partnere femer-femer dhe mashkull-mashkull.

Ndizeni vibratorin me ane te pultit, zgjidhni vibrimet e preferuara dhe ndjeni majen te gjallerohet me kenaqesi pulsuese.

Kjo loder ndihmon edhe meshkujt me çrregullsi ne ereksion.

Gjatesia: 15 cm

Diametri: 4.5 cm

Gjatesia e brendshme: 10 cm

Diametri i brendshem: (3.5 cm)

Bateri: 2 x AA (te paperfshira)

Reviews

Write a review

Vibrator Dildo Kellef Penisi Strap On Fetish Fantasy Series Black 15 cm

Vibrator Dildo Kellef Penisi Strap On Fetish Fantasy Series Black 15 cm

15 produkte të tjera në të njëjtën kategori