Mbathje Strap-On Me 2 Dildo Bestseller Two Times Latex 16cm dhe 12cm

BI0387

5 590 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Mbathje Strap-On Me 2 Dildo Bestseller Two Times Latex 16cm dhe 12cm

I krijuar veçanerisht per femrat mbathjet kane 2 dildo 16 dhe 12 cm dhe diameter 3.5 cm.

Mbathjet jane me ngjyre te zeze super realist me material Latex me nje strukture rripash te pershtatshem per tu veshur nga çdo femer pasionante.

Jepini partnerit ose partneres suaj nje lloj kenaqesie qe nuk e kishte provuar me pare!

Jo vetem nga funksioni qe kryen, por dhe fale materialit shume sensitiv dhe shume i rreshkitshem per nje penetrim me te kendshem me dy dildo.

Rripa me masa te rregullueshme.

Reviews

Write a review

Mbathje Strap-On Me 2 Dildo Bestseller Two Times Latex 16cm dhe 12cm

Mbathje Strap-On Me 2 Dildo Bestseller Two Times Latex 16cm dhe 12cm

12 produkte të tjera në të njëjtën kategori