Dildo Kellef Strap On Per Penetrim Te Dyfishte Fetish Fantasy Realist 17 cm

BI0553

5 390 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Dyfishoni kenaqesine tuaj dhe dyfishoni argetimin, sepse dy edhte gjithmone me mire se nje!

Dildo i dyfishte, i kapur me lidhese qe rregullohen lehte, mund te penetroje njekohesisht vaginen dhe anusin. Dildo i pare eshte bosh nga brenda ne menyre qe te vishet lehtesisht nga mashkulli.

Por ky dildo i dyfishte mund te vishet dhe perdoret shume mire edhe nga femrat.

Dildo i pare: gjatesia 17 cm, diametri 4.5 cm, Gjatesia e brendshme 15 cm.

Dildo i dyte: gjatesia 14 cm, diametri 3 cm.

Materiali: PVC pa phtalete.

Punon me bateri 2xAA qe nuk ajne te perfshira.

Reviews

Write a review

Dildo Kellef Strap On Per Penetrim Te Dyfishte Fetish Fantasy Realist 17 cm

Dildo Kellef Strap On Per Penetrim Te Dyfishte Fetish Fantasy Realist 17 cm

11 produkte të tjera në të njëjtën kategori