Dildo Kellef Qe Vishet Strap-On Fetish Fantasy Series Limited Edition I Zi 15.2 cm

BI0308

4 890 Lekë

Me shume informacion

Dildo kellef qe vishet Strap-On Fetish Fantasy Series Limited Edition i zi 15.2 cm

Keni enderruar gjithmone nje penis me te madh? Apo jeni nje femer qe enderron te provoje se si eshte te kesh nje penis?

Ky kellef penisi ngjyre i zi vishet lehte. Rrit gjatesine dhe trashesine e penisit tek meshkujt.

Me gjatesi 15.2 cm dhe diameter 4.4 cm.

Perfekte per lojerat me partneren/partnerin tuaj.

Reviews

Write a review

Dildo Kellef Qe Vishet Strap-On Fetish Fantasy Series Limited Edition I Zi 15.2 cm

Dildo Kellef Qe Vishet Strap-On Fetish Fantasy Series Limited Edition I Zi 15.2 cm

10 produkte të tjera në të njëjtën kategori