Cmim i reduktuar! Recipeta Bracli 2 Pearls Bego's Shiko me te madhe

Recipeta Bracli 2 Pearls Bego's

SE0253

2 590 Lekë

-800 Lekë

3 390 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Recipeta Bracli 2 Pearls Bego's

Recipeta Bracli Bego eshte nje elegance e vertete ne tantelle elastike dhe perla.

Lidhesja dyshe e perlave me mberthecke mbrapa qafes.

Kjo foto permban vetem recipetat

E disponueshme eshte ngjyra qe ju shihni ne foto

Masa qe ne disponojme eshte M

 

Reviews

Write a review

Recipeta Bracli 2 Pearls Bego's

Recipeta Bracli 2 Pearls Bego's

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori