Cmim i reduktuar! Bestseller Guaina Fallica Crystal Penis Sheath Shiko me te madhe

Kellef Penisi Crystal Penis Sheath

BI0295

2 072 Lekë

-20%

2 590 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Kellef penisi Crystal Penis Sheath nga linja Bestseller e markes Toyz4Lovers

Ndjesi shume e rrehatshme dhe reale kur e prek. Siperfaqja eshte e pajisur me kokrriza per te stimuluar dhe per te dhene akoma me shume kenaqesi, si ne penetrim vaginal, ashtu edhe ne penetrim anal.

Gjatesi: 18 cm

Diameter: 3 cm

Materiali: TPR

Per nje perdorim akoma dhe me te mire te ketij produkti, keshillohet te kombinohet me lubrifikant.

Reviews

Write a review

Kellef Penisi Crystal Penis Sheath

Kellef Penisi Crystal Penis Sheath

17 produkte të tjera në të njëjtën kategori