Cmim i reduktuar! Unaze Penisi Fluo Ring Shiko me te madhe

Unaze Penisi Fluo Ring

BI0166

1 090 Lekë

-300 Lekë

1 390 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Unaze Penisi Fluo Ring

Zgjasni performancen tuaj seksuale me ndihmen e kesaj unaze.

Kenaqesi e dyfishte per te dy partneret.

Vibracione qe komandohen do ju bejne te arrini orgazma pa fund.

Bateria (te perfshira) zgjat deri ne 40 min. 

Shume komode dhe higjienike.

5 ngjyra te ndryshme sipas preferences tuaj.

Reviews

Write a review

Unaze Penisi Fluo Ring

Unaze Penisi Fluo Ring

8 produkte të tjera në të njëjtën kategori