Cmim i reduktuar! Kemishe Nate Allegra L Shiko me te madhe

Kemishe Nate Allegra L

SE0626

3 690 Lekë

-200 Lekë

3 890 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Kemishe nate pak transparente me ngjyre te kuqe dhe detaje te zeza.

Me dantelle ne kupat e gjoksit.

Lidheset e rregullueshme ne permase.

Ngjyra: E kuqe me te zeze.

Materiali: 65% poliester, 25% polyamide dhe 10% elastike. 

Vjen ne 3 masa: S, M dhe L

Reviews

Write a review

Kemishe Nate Allegra L

Kemishe Nate Allegra L

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori