Tanga Bow Outvert Pink M Shiko me te madhe

Mbathje Tanga Te Hapura Bow Outvert Pink M

SE0634

1 890 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Mbathje Tanga Te Hapura Bow Outvert Pink M

Seksei, erotike dhe teper joshese.

Mbathje tanga te hapura me dantelle, me nje fjongo dekorative ngjyre roze perpara dhe mbrapa.

Materiali : 95 % poliamide dhe 6% poliester.

Ngjyra: E zeze

Reviews

Write a review

Mbathje Tanga Te Hapura Bow Outvert Pink M

Mbathje Tanga Te Hapura Bow Outvert Pink M

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori