Papion Men's Bow Tie and Cuffs Shiko me te madhe

Papion Men's Bow Tie and Cuffs

SE0642

3 090 Lekë

Me shume informacion

Set papion ngjyre i zi dhe manshetë te bardha dhe nje pulle dekorative.

Papioni afersisht 43 cm, masheta 22.5 cm e gjate.

Cdo gje ne set lidhen me gjithese.

100% poliamide.

Reviews

Write a review

Papion Men's Bow Tie and Cuffs

Papion Men's Bow Tie and Cuffs

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori