Geta Trupore Catsuit Roze Deluxe nga Mandy Mystery

SE0690

2 590 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Geta trupore model Catsuit ngjyre roze me dandella dhe rripa elastike. Dizajn deluxe nga Mandy Mystery Line.

Nxirrni ne plan te pare dhe ne menyre te bukur format e trupit tuaj me keto geta-rrjete trupore. Bejeni partnerin tuaj t'ju deshiroje çmendurisht sapo t'ju shikoje. Stimulohuni nga ideja qe me keto geta-rrjete trupore veshur, ju do ndiheni joshese, seksi, e deshiruar, erotike!

Dhe nese situata fillon te nxehet para se ti keni hequr, aq me mire! Koto geta-rrjete trupore jane te hapura ne pjesen intime dhe nuk pengojne per te kryer seks. Madje stimulojne kenaqesine akoma me shume!

Dizajni: pjesa e siperme gjysemtransparente, pjesa e kurrizit e hapur me rripa, pjesa e kembeve me geta rrjete, pjesa intime e papur.

Masa: One-Size, pershtatet lehte me shumicen e masave (S-L).

Ngjyra: Roze.

Materiali: 90% Nailon, 10% Spandex.

Reviews

Write a review

Geta Trupore Catsuit Roze Deluxe nga Mandy Mystery

Geta Trupore Catsuit Roze Deluxe nga Mandy Mystery

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori