Mbathje Tanga me Vibrator Turn Me On Vibro-String-Thong

SE0695

4 490 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Mbathje tanga me vibrator wireless “Turn Me On Vibro-String/Thong”

Kenaqesi wireless! Eksitohuni me nje te shtypur butoni. Argetohuni ne shtepi, restorant, kinema, apo kudo tjeter. Keto dridhje te lehta eksituese do jene sekreti juaj i fshehur tek mbathjet.

Tanga te kuqe (one size) me nje xhep te vogel per te fshehur mini-vibratorin qe komandohet me pult wireless. Thjesht vendosni vibratorin tek xhepi i tangave, ndizeni dhe shijoni kenaqesine e vibrimeve, pa e vene re askush!

Eksitim me i madh ndjehet kur pultin e komandimit e merr partneri juaj, qe ai te kete kontroll te plote ndaj jush. Mini-vibratori mund te komandohet nga nje distance prej rreth 10m, keshtu qe loja mund te vazhdoje kudo.

Masa: one size.

Ngjyra: e kuqe.

Baterite: te perfshira.

Reviews

Write a review

Mbathje Tanga me Vibrator Turn Me On Vibro-String-Thong

Mbathje Tanga me Vibrator Turn Me On Vibro-String-Thong

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori