Catsuit String Body M Shiko me te madhe

Catsuit String Body M

SE0718

5 290 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Catsuit String Body M

Veshje body prej materiali rrjete ngjyre te zeze, me kupat e gjoksit dhe lidheset te cilat mund te zberdhehen.

Dekorim me gure ne pjesen e gjoksit dhe me 2 lidhese, te dyja te rregullueshme ne permasa dhe njera mund te hiqet se bashku me kupat e gjoksit.

Me pak mbushje tek recipetat.

Me qendisje ne pjesen e kupave dhe ne pjesen e kembeve.

Materiali rrjete: 90% poliamide, 10% elastan; qendisja: 90% poliester, 10% elastan.

Reviews

Write a review

Catsuit String Body M

Catsuit String Body M

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori