Kostum Rrjete Shamless Catsuit Shiko me te madhe

Kostum Rrjete Shamless Catsuit

SE0724

3 590 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Kostum Rrjete Shamless Catsuit

Kostum catsuit i zi

Bërë prej material rrjetë.

Pa tegela dhe me mëngë 3/4 (trecerekshe).

Meteriali: 90% poliamide, 10% elastane.

Reviews

Write a review

Kostum Rrjete Shamless Catsuit

Kostum Rrjete Shamless Catsuit

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori