Komplet Lingerie Aphrodite in Love L

SV000514_XL

2 750 Lekë

Me shume informacion

Komplet Lingerie Aphrodite in Love L

Vishuni me pasion te kuq gjate neteve te gjata.

Korse e plote qe do i japi sharm trupit tuaj.

Punuar me ornamente floreale tantellash dhe qendisjesh.

Rripa te holle dhe nje fjongo mendafshi per te kompletuar gjithcka.

Shoqerohet me tanga kombinuese.

Ngjyra e kuqerremte me te zeze.

Reviews

Write a review

Komplet Lingerie Aphrodite in Love L

Komplet Lingerie Aphrodite in Love L

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori