Bikini Cottelli Collection Black/Rose S Shiko me te madhe

Bikini Cottelli Collection Black/Rose S

SE0746

1 290 Lekë

Me shume informacion

Bikini Cottelli Collection Black/Rose S

Set te brendeshmesh.

Stil ne mode!

Mbathje te zeza me nje rip dekorativ ngjyre pink dhe recipeta qe lidhen ne qafe me dekorim te vogel pink perpara.

100% sintetike.

Reviews

Write a review

Bikini Cottelli Collection Black/Rose S

Bikini Cottelli Collection Black/Rose S

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori