Bikini Tyl Cottelli Collection White S-L Shiko me te madhe

Bikini Tyl Cottelli Collection White S-L

SE0748

990 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Bikini Tyl Cottelli Collection White S-L

Bikini te kendshme me tyl te holle transparent.

Asgje nuk do te humbase nga syte e tij.

Set tyl i bute dhe i lemuar me lidhese, fjongo, i lehte per tu zhveshur.  

Te bardha.

100% poliamide.

Reviews

Write a review

Bikini Tyl Cottelli Collection White S-L

Bikini Tyl Cottelli Collection White S-L

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori