Cmim i reduktuar! Geta Te Hapura Open Crotch Skin Cottelli Collection Shiko me te madhe

Geta Te Hapura Open Crotch Skin Cottelli Collection

SE0757

1 590 Lekë

-600 Lekë

2 190 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Geta Te Hapura Open Crotch Skin Cottelli Collection

Geta me tone ngjyre lekur.

U japin kembeve nje shkelqim mbreselen dhe bejne te dukeni thjesht shkelqyeshem.

Ndryshe nga getat me shkelqim te zakonshme, keto perfshijne nje "dere" te hapur ne rast te ndonje dashurie te nxhete te papritur.

Reviews

Write a review

Geta Te Hapura Open Crotch Skin Cottelli Collection

Geta Te Hapura Open Crotch Skin Cottelli Collection

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori