Geta Rrjete Te Zeza Me Rripa Dhe Dandelle Net Tights Black Cottelli Collection Shiko me te madhe

Geta Rrjete Te Zeza Me Rripa Dhe Dandelle Net Tights Black Cottelli Collection

SE0758

3 290 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Geta Rrjete Te Zeza Me Rripa Dhe Dandelle Net Tights Black Cottelli Collection

Geta rrjete korse.

Me pjesen e mbathjeve prej materiali dantelle me forma lulesh.

Dy lidheset elastike ne secilen ane vishen ne menyre trendi zig-zag.

Me ngjyre te zeze.

Materiali 100% poliamide.

Reviews

Write a review

Geta Rrjete Te Zeza Me Rripa Dhe Dandelle Net Tights Black Cottelli Collection

Geta Rrjete Te Zeza Me Rripa Dhe Dandelle Net Tights Black Cottelli Collection

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori