Kostum Rrjete Pa Qepje Per Gjithe Trupin Seamless Catsuit Shiko me te madhe

Kostum Rrjete Pa Qepje Per Gjithe Trupin Seamless Catsuit

SE0759

3 590 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Kostum Rrjete Pa Qepje Per Gjithe Trupin Seamless Catsuit

Kostum catsuit me ngjyre te zeze.

Bërë prej material rrjetë.

Pa tegela dhe me mëngë 3/4 (trecerekshe).

Materiali 90% poliamide, 10% elastane.

Reviews

Write a review

Kostum Rrjete Pa Qepje Per Gjithe Trupin Seamless Catsuit

Kostum Rrjete Pa Qepje Per Gjithe Trupin Seamless Catsuit

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori