Cmim i reduktuar! Kostum Me Geta Dhe Zhartjer Te Pandara Supender One-piece Deluxe Mandy Mystery Shiko me te madhe

Kostum Me Geta Dhe Zhartjer Te Pandara Supender One-piece Deluxe Mandy Mystery

SE0760

3 390 Lekë

-300 Lekë

3 690 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Kostum Me Geta Dhe Zhartjer Te Pandara Supender One-piece Deluxe Mandy Mystery

Rrjete fantastike, litar dhe firma te kombinuara ne nje veshje.

Kopjon formen e nje veshje basque dhe suspender.

I plote ne pjesen kembes.

Me ngjyre te zeze.

Meteriali 90% poliamide, 10% elastane.

Reviews

Write a review

Kostum Me Geta Dhe Zhartjer Te Pandara Supender One-piece Deluxe Mandy Mystery

Kostum Me Geta Dhe Zhartjer Te Pandara Supender One-piece Deluxe Mandy Mystery

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori