Komplet Intim Babydoll Roze Cottelli Collection Shiko me te madhe

Komplet Intim Babydoll Roze Cottelli Collection

SE0005

1 590 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Komplet intim Babydoll Roze Cottelli Collection

Engjellore, lozonjare, joshese, eksituese.

Komplet ideal per nje nate te nxehte, ku mjafton nje lidhse per ti hequr.

Kompleti permban kemishen e nates dhe tangat G-String.

100% polyamed

Ngjyra Roze

Masa M

Reviews

Write a review

Komplet Intim Babydoll Roze Cottelli Collection

Komplet Intim Babydoll Roze Cottelli Collection

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori