Komplet Intim Bikini Kuq e Zi Cottelli Collection Shiko me te madhe

Komplet Intim Bikini Kuq e Zi Cottelli Collection

SE0007

3 790 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Komplet Intim Bikini Kuq e Zi Cottelli Collection

Ndjehuni teresisht e deshiruar nga mashkulli juaj sapo tju shohe me kete komplet.

Recipeta Push-Up dhe tanga G-String me dekore te kuqe te erret dhe te zeza.

Masa 75B/ Small

Masa 80 B/ Medium

90% Polyamide 10 % elastik

Reviews

Write a review

Komplet Intim Bikini Kuq e Zi Cottelli Collection

Komplet Intim Bikini Kuq e Zi Cottelli Collection

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori