Boksera Te Bardha Dantelle Cottelli Collection Shiko me te madhe

Boksera Te Bardha Dantelle Cottelli Collection

SE0025

1 490 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Boksera Te Bardha Dantelle Cottelli Collection

Te dekoruara me dantelle

90% Polyamide dhe 10% Elastike

Masa Small dhe Medium

Reviews

Write a review

Boksera Te Bardha Dantelle Cottelli Collection

Boksera Te Bardha Dantelle Cottelli Collection

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori