Komplet Intim Babydoll I Zi Me Lule Te Kuqe 1110 Cottelli Collection Shiko me te madhe

Komplet Intim Babydoll I Zi Me Lule Te Kuqe 1110 Cottelli Collection

SE0079

2 790 Lekë

Me shume informacion

Komplet Intim Babydoll I Zi Me Lule Te Kuqe 1110 Cottelli Collection

I zi transparent i dekoruar me lule te kuqe te erret.

Lidhse te rregullueshme sipas permasave nga Small deri Medium

Tanga G-String te zeza gjysempransparente me te njejtin dizajn.

Materiali 90% poliamide dhe 10% elastik

Reviews

Write a review

Komplet Intim Babydoll I Zi Me Lule Te Kuqe 1110 Cottelli Collection

Komplet Intim Babydoll I Zi Me Lule Te Kuqe 1110 Cottelli Collection

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori