Shall Pende Feather Boa Black Shiko me te madhe

Shall Pende Feather Boa Black

SE0505

1 790 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

E bute & sexy!

Shall me pende te zeza, e bere me pendet e gjelit te detit.

Mund te vishet mbi lekure pa veshur asgje, ose shoqeruar me te brendshme.

Shfaq perhere nje ndjesi joshje dhe perkedhelje.

Gjatesia : 1.8 m.

Reviews

Write a review

Shall Pende Feather Boa Black

Shall Pende Feather Boa Black

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori