Maske me Shkop Shiko me te madhe

Maske me Shkop

SE0508

1 690 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Një maskësysh magjepëse, stolisur me pupla dhe e fiksuar në një shkop magjik.

Pra maska mund të mbahet me dorën e djathtë.

Ngjyra e zezë / argjend.

Gjatësia e shkopit: ~34 cm.

Reviews

Write a review

Maske me Shkop

Maske me Shkop

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori