Geta Fishnet Tights Crotchless Black S/M Shiko me te madhe

Geta Fishnet Tights Crotchless Black S/M

SE0705

2 790 Lekë

Me shume informacion

Dekoroni feminitetin tuaj!

Geta rrjetë të zeza, të hapura në pjesën intime dhe me dizajn që tërheq syrin.

Prodhuar pa tegela për një përshtatje të mire me lëkurën. Përforcuar tek pjesa e gishtave.

Materiali: 88% poliamide, 12% elastane.

Reviews

Write a review

Geta Fishnet Tights Crotchless Black S/M

Geta Fishnet Tights Crotchless Black S/M

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori