Mbathje Tanga Me Vibrator Me Telekomande Vibrating Panties + Remote Shiko me te madhe

Mbathje Tanga Me Vibrator Me Telekomande Vibrating Panties + Remote

SE0782

6 590 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Mbathje tanga te zeza (S-L, 90% poliamide, 10% elastane) me nje xhep te vogel te brendshem per mini vibratorin e perfshire.

Mund te argetoheni ne çift duke stimuluar partneren tuaj nderkohe qe keni kontrollin e pultit.

Mund ti dhuroni partneres tuaj ndjesi te paprovuara duke e zene ne befasi me vibrime surprize.

Per personat qe pelqejne te ngacmohen vete, mund te stimuloni klitorin tuaj me nje klikim butoni.

Vibratori eshte 6cm i gjate dhe me diameter 1.8 cm. Kontrollohet me nje pult wireless.

Materiali: ABS me veshje polyurethane. Baterite e perfshira.

Reviews

Write a review

Mbathje Tanga Me Vibrator Me Telekomande Vibrating Panties + Remote

Mbathje Tanga Me Vibrator Me Telekomande Vibrating Panties + Remote

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori