Cmim i reduktuar! Komplet Intim Zhartjer Basque Mandy Mystery Sexy Set Black S-L Shiko me te madhe

Komplet Intim Zhartjer Basque Mandy Mystery Sexy Set Black S-L

SE0794

2 890 Lekë

-300 Lekë

3 190 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Komplet Intim Zhartjer Basque Mandy Mystery Sexy Set 

Kombinim striptizmi i zi i tejdukshem me ngjyre te zeze

Perfshin pjesen e siperme, mbathje dhe corape.

Materiali: 100% poliamide.

Reviews

Write a review

Komplet Intim Zhartjer Basque Mandy Mystery Sexy Set Black S-L

Komplet Intim Zhartjer Basque Mandy Mystery Sexy Set Black S-L

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori