Komplet Intim Babydoll I Bardhe Summer Cottelli Collection Shiko me te madhe

Komplet Intim Babydoll I Bardhe Summer Cottelli Collection

SE0139

2 990 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Komplet Intim Babydoll I Bardhe Summer Cottelli Collection

Komplet intim i bardhe Babydoll me nje kemishe nate kombinuar me nje pale tanga G-String.

Pamje engjellore dhe njekohesisht provokuese dhe joshese.

Masa M

Materiali 90% Poliamide dhe 10% elastik

Reviews

Write a review

Komplet Intim Babydoll I Bardhe Summer Cottelli Collection

Komplet Intim Babydoll I Bardhe Summer Cottelli Collection

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori