Gishteza Stimuluese My Long Fingerz Shiko me te madhe

Mbathje Tanga Karamele Candy Lovers G-String

SE0799

1 690 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Tanga Karamele Candy Lovers G-String

Te embla, joshese, eksituese, lozonjare, ideale per diten e Shen Valentinit, Krishtlindje apo per nete romantike. Nje detaj fantastik nese partneri eshte adhurues embelsirash.

Tanga per femra te bera me karamele. Ne ngjyre roze dhe me nje zemer te kuqe ne mes.

Karamelet qe formojne keto tanga, jane te ngrenshme, duke e bere akoma dhe me eksituese pamjen e plote te personit qe do i mbaje veshur.

Reviews

Write a review

Mbathje Tanga Karamele Candy Lovers G-String

Mbathje Tanga Karamele Candy Lovers G-String

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori