Geta Zhartjer Collant Hosiery Sheer Black Shiko me te madhe

Geta Zhartjer Collant Hosiery Sheer Black

SE0815

2 690 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Geta ngjyre te zeze, me pjesen suspender te qepur, dhe dantelle ne pjesen e belit.

Materiali: Poliammide; nylon;

Reviews

Write a review

Geta Zhartjer Collant Hosiery Sheer Black

Geta Zhartjer Collant Hosiery Sheer Black

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori