Kostum Geta Rrjete Trupore Catsuit Asymmetric Shiko me te madhe

Kostum Geta Rrjete Trupore Catsuit Asymmetric

SE0818

3 890 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Catsuit prej rrjete me prerje ne forme asimetrike dhe me nje krah.

E plote ne pjesen e kembeve dhe me perforcues tek gishtat.

Ngjyre E zeze. 90% poliamide, 10% elastane.

Reviews

Write a review

Kostum Geta Rrjete Trupore Catsuit Asymmetric

Kostum Geta Rrjete Trupore Catsuit Asymmetric

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori