Geta Te Hapura Rrjete Strumpfhose ouvert Black Shiko me te madhe

Geta Te Hapura Rrjete Strumpfhose ouvert Black

SE0840

2 490 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Geta prej materiali rrjete, elastike me llastik ne pjesen e belit.

Te hapura ne pjeset anash dhe ne pjeset intime.

Me nje qendisje dekoruse anash te hapurave.

Te zeza. 90% poliamide, 10% elastane

Reviews

Write a review

Geta Te Hapura Rrjete Strumpfhose ouvert Black

Geta Te Hapura Rrjete Strumpfhose ouvert Black

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori