Kostum Nxenese Sexy Schoolgirl Set M Shiko me te madhe

Kostum Nxenese Sexy Schoolgirl Set M

SE0864

7 890 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Bluze e shkurter me lidhje perpara, mini funstan me palosje dhe i hapur ne pjesen e mbrapme per me shume pamje per mbathjet me suspender te qepur.

Masa M

Me zinxhir nga mbrapa. Nje kollare e shkruter dhe corape me dantelle te perfshira (100% poliamide).

Ngjyra: e bardhe dhe e kuqe/jeshile. 92% poliester, 8% elastane.

Reviews

Write a review

Kostum Nxenese Sexy Schoolgirl Set M

Kostum Nxenese Sexy Schoolgirl Set M

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori