Mbathje Tanga Krishtlindjesh Jingle Bells Christmas G-String Shiko me te madhe

Mbathje Tanga Krishtlindjesh Jingle Bells Christmas G-String

SE0871

990 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Tanga krishtlindjesh me nje chip te inkorporuar per melodine "Jingle Bells" ne pjesen e perparme, me fjongo dhe pupla dekoruese.

Ngjyra: E kuqe/ e badhe.

Materiali: 100% poliester.

Reviews

Write a review

Mbathje Tanga Krishtlindjesh Jingle Bells Christmas G-String

Mbathje Tanga Krishtlindjesh Jingle Bells Christmas G-String

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori