Set I Kuq Bra Strip 75B/S Shiko me te madhe

Set I Kuq Bra Strip 75B/S

SE0887

4 590 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Recipeta te kuqe, me dantelle ne kupat e gjoksit te cilat mund te hiqen, dhe me dy suspenders.

Nje i cili mund te hiqet, dhe nje i rregullueshem ne permase.

Mbyllje nga mbrapa. Kupat e gjiksit jane me pak mbushje.

Tanga me dantelle e cila mund te hiqet ne pjesen e perparme dhe te mbrapme.

Me 4 rripa suspender te cilet mund te rregullohen ose mund te hiqen.

Materiali 90& poliamide, 10% elastane.

Reviews

Write a review

Set I Kuq Bra Strip 75B/S

Set I Kuq Bra Strip 75B/S

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori