Cmim i reduktuar! Mbathje Tanga Baci Te Zeza Dhe Te Kuqe Lace Up Ribbon M Shiko me te madhe

Mbathje Tanga Baci Te Zeza Dhe Te Kuqe Lace Up Ribbon M

SE0892

990 Lekë

-400 Lekë

1 390 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Lace Up Ribbon

Tanga dantelle te zeza me lidhese te kuqe

Masa M. Seksi dhe shume stil per raste te vecanta

Reviews

Write a review

Mbathje Tanga Baci Te Zeza Dhe Te Kuqe Lace Up Ribbon M

Mbathje Tanga Baci Te Zeza Dhe Te Kuqe Lace Up Ribbon M

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori