Cmim i reduktuar! Kostum Rrjete Me Geta Basque S-L Shiko me te madhe

Kostum Rrjete Me Geta Basque S-L

SE0970

3 190 Lekë

-1 100 Lekë

4 290 Lekë

Me shume informacion

Basque rrjete pa qepje i hapur ne pjesen e gjoksit.

Me menge trecerekshe dhe corape te qepura ne rrjete.

Perfshin tanga kombinuese. 90% poliamide, 10% elastane.

Reviews

Write a review

Kostum Rrjete Me Geta Basque S-L

Kostum Rrjete Me Geta Basque S-L

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori