Cmim i reduktuar! Kemishe Nate Satin Chemise Shiko me te madhe

Kemishe Nate Satin Chemise

SE0165

2 890 Lekë

-600 Lekë

3 490 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Kemishe nate e shkruter e bere nga material satin me shkelqin.

Shume dekolte nga mbrapa dhe me lidhese per ta mbyllur mbrapa sipas permasave te trupit

Disponohet ne dy ngjyra e zeze dhe e bardhe

Materiali  100% polieste

Reviews

Write a review

Kemishe Nate Satin Chemise

Kemishe Nate Satin Chemise

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori