Kostum Catsuit Open Bust Black S-L Shiko me te madhe

Kostum Catsuit Open Bust Black S-L

SE0167

2 990 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Kostum i zi i hapur tek pjesa e gjoksit pjesa e poshtme dhe e mbrapme

E perbere nga rrjete elastike e zeze e cila ri e ngjitur pas trupit dhe kembeve

100% poliamide

Permase qe iu ben te gjithave nga elasticiteti i saj.

Reviews

Write a review

Kostum Catsuit Open Bust Black S-L

Kostum Catsuit Open Bust Black S-L

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori