Kemishe nate Leona Shiko me te madhe

Kemishe nate Leona

SE0211

3 890 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Kemishe nate Leona

Kjo kemishe seksi vjen per ju me nje stil mjaft te vecante te ngushte qe do ju tregonte format tuaja me se miri 

Ne pjesen e siperme eshte e perbere prej tantelli ndersa pjesa e poshtme vjen e gjitha ne formen e trupit tuaj 90%poliamide,rripat saj jane te rregullueshem

Ngjyrat e disponueshme jane kafe dhe e zeza 

Masa qe ne dispomojme eshte L

Reviews

Write a review

Kemishe nate Leona

Kemishe nate Leona

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori