Set Badydoll White Shiko me te madhe

Set Badydoll White

SE0217

3 290 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Set Badydoll White

Ky set seksi eshte mjaft unik dhe joshes per mbremjet tuaja te vecanta 

Me veshjen e tij trupi juaj do te marre nje pamje tjeter 

Materiali i tij eshte 100% poliestër.

Kjo foto permban kanatjeren seksi si edhe mbathjet

E disponueshme eshte ngjyra e bardhe

Ne disponojme vetem keto masa M dhe L

Reviews

Write a review

Set Badydoll White

Set Badydoll White

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori